Kurbansız Bir Bayram Kahvaltısı Mümkün  |  Erdoğan İktidar İçin Her Şeyi Göze Aldı  |  Yakılan HDP Hopa İlçe binasına 'inadına barış' pankartı  |  Trabzon'da Linç Girişimi  |  Kıyıya Vuran Bir Çocuk ve Sorular, Sorular...  |  Bir Çocuğun Ölümü: Acıdan Siyasi Mücadeleye  |  Rize'de AKP'li başkandan seçim tehdidi: Oy vermezseniz havaalanı yok!  |  Samsun’da HDP mitingine faşist saldırı  |  Aydın Çak'ı Kaybettik...  |  Bartın’da HDP İl Başkanlığı’na faşist saldırı  |  
MURTEZAOGLU


UNUTULMAYANLAR
REKLAM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
REKLAM
ÖNEMLİ LİNKLER
REKLAM
İLAN - DUYURU
EN ÇOK OKUNANLAR
REKLAM
İSTATİSLİK

Anasayfaya Dön Anasayfaya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Hacıosmanoğlu Taraftarlara Çattı

06Mart2014, 07:02

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, son dönemde tribünlerden kendisine gelen tepkilerin sorumlusu olarak Vira grubunu hedef aldı. AKP mitingine katılan Hacıosmanoğlu, Vira’yı siyaset yapmakla suçladı.


(soL-Spor) Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kendi taraftarını hedef aldı. Taka gazetesine yaptığı açıklamada Trabzonspor taraftar gruplarından Vira’yı provokasyon yapmakla suçlayan Hacıosmanoğlu, Vira üyesi olan CHP Ankara Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin yeğeni Ahmet Hamzaçebi’yi hedef gösterdi. Hacıosmanoğlu açıklamasında Ahmet Hamzaçebi’yi akrabası olan CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin nüfuzunu kullanarak Trabzonspor tribünlerinde etkili olduğunu ileri sürdü. İbrahim Hacıosmanoğlu’nun kendi taraftarlarını ve Ahmet Hamzaçebi’yi hedef alan açıklaması şu şekilde: “Taraftara ‘Tribünde siyaset yapanları biliyorum. Arkadaşlarında kimin olduğunu da biliyorum. Akif Hamzaçebi’nin yeğeni tribünü yönlendiriyor. Tribünde siyaset yapıyorlar.” AKP mitinglerinde boy göstermekten geri durmayan. Ancak tribünlerde AKP ve kendisi hedef alındığında “tribünde siyaset yapılmasın” diyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na, Vira üyesi Ahmet Hamzaçebi’nin tepkisi gecikmedi.

'Kimseyi yönlendirmiyorum'
Hacıosmanoğlu’nun kendisini hedef alan sözlerine yanıt veren Ahmet Hamzaçebi, “Benim de her insan gibi siyasi, ideolojik düşüncelerim var ima ettiğiniz doğrultuda olmasa da. Ama çıkıp da tek bir arkadaşım, tek bir Vira üyesi kendisine bu anlamda yönlendirme yaptığımı söyleyemez. Buna karşın sizin hakkınızda birlikte yola çıktığınız yönetici arkadaşlarınızın bugün sizin hakkınızda haklı olarak söyledikleri, size güvenerek oy verenlerin bugün haklı olarak söyledikleri ise ortadadır” dedi.

Malouda’ya sert tepki
Son haftalarda sergilediği futbolla eleşti alan Trabzonspor’un Fransız yıldızı Florent Malouda’ya, Trabzon basınından sert tepki geldi. İngilizce atılan manşette, Malouda’ya, “Trabzon’a yatmaya mı geldin” sorusu yöneltildi. İngilizce olarak, “Did you come to Trabzon for sleep” (Trabzon’a yatmaya mı geldin) manşetiyle çıkan Taka gazetesi, ayrıca yine İngilizce “Did you notice that you’re earning 7,5 M TL per a year” (Yıllık 7,5 milyon TL kazandığının farkında mısın) ifadelerini de kullandı.


Karadeniz Ses

Toplam 1426 Defa Okunmuştur.

 Yazdyrylabilir SayfaTavsiye Et Yorum Yaz


KARADENİZDE SPOR


KÖŞE YAZARLARI
Mehmet KÖŞNEK Mehmet KÖŞNEK
İŞTE BİZİM COĞRAFYAMIZ
Hüseyin ÇAKICI Hüseyin ÇAKICI
Öğretmen ve Tecavüz
Ayhan EYİKOÇAK Ayhan EYİKOÇAK
MEĞER TÜRKÇE
Av.Fikret İLKİZ Av.Fikret İLKİZ
Savaşi Karşı Medya ve Barış
Yusuf GÜRCUSU Yusuf GÜRCUSU
Hopa!
Sezai SARIOĞLU Sezai SARIOĞLU
Kağıtsız Gemiler
Tevfik KARA Tevfik KARA
Reklamcılık Bir Sanattır..!
Gündoğdu YILDIRIM Gündoğdu YILDIRIM
Japon Mühendis
Prof.Afşar TİMUÇİN Prof.Afşar TİMUÇİN
İnsan İnsanla Güzeldir
Ali DİLKİ Ali DİLKİ
Hükûmet Dört Yüzü Buldu
Mıgırtiç MARGOSYAN Mıgırtiç MARGOSYAN
Amigoluk Meselesi
Doç.Dr.Çağatay ÜSTÜN Doç.Dr.Çağatay ÜSTÜN
Bir Duruş Olmalı...!
Özcan TEMEL Özcan  TEMEL
Çanakkale Şehidi Uzunömeroğlu Ömer
Coşkun ÖZBUCAK Coşkun ÖZBUCAK
Fiskobirlik
Şevket ÇORBACIOĞLU Şevket ÇORBACIOĞLU
Arhavi'nin Doğasına ve Doğanına Dolar İçin Saldıranlar
Sevda KAKALİÇOĞLU Sevda KAKALİÇOĞLU
TOPRAĞA İZ BIRAKIYORSUNUZ
Deniz Alan HELD Deniz Alan HELD
Çevre Dostu ve Antikapitalist Hediye Seçenekleri
Köşe yazarı sayımız fazla olduğu için burada sadece son 17 köşe yazısı gösterilmektedir.Tüm yazarlar için Tıklayın..
REKLAM
SÖYLEŞİ VE DOSYALAR
Erdoğan İktidar İçin Her Şeyi  Göze Aldı
Erdoğan İktidar İçin Her Şeyi Göze Aldı
Yazar Aydın Çubukçu: 1 Kasım’a giderken hedef bellidir; 7 Haziran’ın tekrarlanmaması diye bir hedef vardır ve bunun için kullanılacak araçlar da doğrusu iç açıcı bir manzara çizmiyor.
AFORİZMALAR
Siyaset Toplum Problemlerini Çözmenin Dışında Kalırsa
Siyaset Toplum Problemlerini Çözmenin Dışında Kalırsa
İktidarı almayı yakın hedef görmek için; iktidara çatmak, iktidarın yaptıklarını halka tercüme etmek, iktidar getirseydi; sokakdaki herbir insan iktidar olma şansını taşıyor olurdu.
HERŞEYE RAĞMEN ETİK
Bilimin Mantığı Siyasetin Önündedir
Bilimin Mantığı Siyasetin Önündedir
Her Şeye Rağmen Etik aktivasyonu sorumlusu Doç. Dr. Çağatay Üstün, Mersin Akkuyu’da yapılması planlanan ve temeli atılan nükleer santral tesisinin yapımının oldu bittiye getirilmesinin doğru olmadığına değinerek eğer bilim siyasetin üstündeyse siyaset bilimin sesine kulak vermelidir dedi.
© Copyright

KaradenizSes.Com Basın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir. Bu internet sitesinde yayınlanan haber, makale, yorumlar yazarını bağlar. Karadeniz Ses sorumlu tutulamaz. Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2007 - 2010 karadenizses.com
Hakkımızda | Yazar Girişi

Tasarım - Editör - Teknik Sorumlu
UstaSoft İnternet Hizmetleri